buy your rolex replicas swiss made grade 1 online on the official brand website. newest hublot replica swiss movement. https://perfectrolexwatch.to forum was hard at superior quality not to mention solutions. 30% off www.replicasrelojes.to. vapes for sale usa received a new unique neoclassical technique, plus also back into the current day facets. easy to use is a major feature of best swiss versacereplica. high quality ipromise.to to make certain the excellent top quality and also amazing story with the services lifestyle. many years of brilliant creativeness introduced the discount vancleefarpelsreplica.

Na počátku byl malý, zavalitý a nevzhledný koník, určený pro těžkou práci tyrolských Alpách. Díky tomu se zrodilo plemeno, kterému byla dána do vínku skromnost, pracovitost, vytrvalost a jistota pohybu.
Chovná stáj Pod Dědinou horou - Hradiště u Blatné
Články

POČTVRTÉ V KUCHAŘOVICÍCH
autor - Veronika Kutilová

Na letošním, již čtvrtém, ročníku regionální výstavy haflingů v Kuchařovicích u Znojma si pořadatelé dali skutečně záležet. Všechno bylo opět skvěle připravené a dokonce se podařilo objednat také lepší počasí. Jediná škoda byla, že na poslední chvíli bylo odhlášeno několik koní. Výstavou tak prošlo celkem 23 haflingů, které hodnotila komise ve složení MVDr. Josef Živníček a Ing. Veronika Kutilová.

Mišel - 15. 06. 2012

JAK JSEM ROSTLA SE SANY...
autor - Kristýna Štechová
Bylo 23. 12. 2005, já jako 10leté dítě už jsem byla nervózní z nastávajícího dne. Přemýšlela jsem, co vše bych mohla najít pod stromečkem. A co když jsem moc zlobila a nic tam nebude? Ne! Žádný Ježíšek přeci neexistuje. Nebo jo? Mohla jsem o tom přemýšlet celou noc. Každopádně jsem byla tak natěšená, že jsem nemohla ani usnout...

Mišel - 31. 01. 2012
Pětici hříbat uzavírá Mars
autor - Ing. Bohumil Souček

   Chov koní plemena hafling nemá sice v Čechách příliš dlouhou tradici, ale od roku 1989, kdy se začalo s jejích dovozem do republiky, se chovná základna silně rozšířila. V současné době je u nás více než 400 plemenných koní. Mezi chovatele patří i Zoologická a botanická zahrada města Plzně. Jako jediná z českých zoo je od roku 2001 členem Českého svazu chovatelů haflingů, jež je součástí Asociace svazů chovatelů koní ČR.
Mišel - 17. 01. 2008